Izolácia
plochých striech
Od expertov na polystyrén
Plochá strecha
strip
bezkonkurenčný
komplexný systém
až 60 %
úspora času
až 20 % úspora
materiálu
kladačský plán
zadarmo

Austrotherm vám ponúka bezkonkurenčné komplexné riešenie tepelnej izolácie a odvodnenia plochej strechy s využitím najširšieho portfólia bieleho a grafitového expandovaného polystyrénu. Vďaka nízkej hmotnosti sa s polystyrénom jednoducho manipuluje a minimálne zaťažuje konštrukciu strechy. Jeho vlastnosti umožňujú rýchle rezanie bez špeciálnych ochranných pomôcok. S naším komplexným systémom pritom vyriešite izoláciu plochých striech všetkých tvarov bez tepelných mostov. K tomu vám navyše vypracujeme kladačský plán aj s 3D náhľadom zadarmo a poskytujeme tiež vysokokvalifikované odborné poradenstvo.

Využite praktické výhody nášho systému:

  • jednoduché riešenie pre akékoľvek tvary plochých striech
  • žiadne tepelné mosty
  • najširšie portfólio polystyrénových produktov
  • prehľadný kladačský plán ZADARMO
  • 3D náhľad plochej strechy
  • jednoduchá manipulácia a preprava
  • prehľadné značenie dosiek
  • rýchla výroba a dodanie materiálu
  • profesionálne poradenstvo
Plochá strecha

Jednosmerné
spádové dosky

Jednosmerné spádové dosky z bieleho a zo sivého expandovaného polystyrénu (EPS a GrEPS) sú určené na zateplenie a odvodnenie plochej strechy.

Úžľabia
a nárožia

Úžľabia a nárožia sa používajú na vytvorenie „viac-smerného” odtoku na plochej streche, čím sa zamedzuje problémom, ktoré by nežiaduca stojatá voda mohla spôsobiť.

Plochá strecha
Plochá strecha

Rovné dosky

Na izoláciu plochých striech používame najčastejšie rovné dosky z bieleho a zo sivého expandovaného polystyrénu (EPS a GrEPS). Vyberáme ich s ohľadom na budúce zaťaženie strechy a vlhkosť.

Atika

Vynikajúco izolujúci prefabrikovaný prvok z expandovaného polystyrénu (EPS) na zhotovenie okrajov plochých striech rýchlo, jednoducho a bez tepelných mostov.

Plochá strecha
S Atikovým prvkom
ušetríte až 90 % času

Porovnali sme zhotovenie atiky 100 bežných metrov strechy bez použitia Atikového prvku a s použitím Atikového prvku. Výsledok? Náklady na materiál bez použitia Atikového prvku sú síce mierne nižšie (približne o 13 %), ale s Atikovým prvkom ušetríte až 90 % času.

Bez použitia Atikového prvku S Atikovým prvkom Austrotherm
Realizácia 100 bm strechy 1,5 týždňa 1 deň
A to je výrazný rozdiel. Aj keď sa Atikový prvok môže zdať na prvý pohľad o málo drahší, v konečnom dôsledku s ním výrazne ušetríte. Pretože čas sú peniaze.

Použite špičkové produkty nášho systému:

Austrotherm EPS 100, Austrotherm EPS 150, Austrotherm EPS 200, Austrotherm GrEPS 100, Austrotherm GrEPS 150, Austrotherm EPS 100 Spád, Austrotherm EPS 150 Spád, Austrotherm EPS 200 Spád, Austrotherm GrEPS 100 Spád, Austrotherm GrEPS 150 Spád, Austrotherm EPS Úžľabia a Nárožia, Austrotherm GrEPS Úžľabia a Nárožia, Austrotherm Atikový prvok

Kladačský plán
na mieru ZDARMA

Aby sme vám izoláciu vašej strechy v maximálnej možnej miere uľahčili, vypracujeme vám kladačný plán aj s 3D náhľadom zadarmo. Obráťte sa na nás a my to zariadime.

Chcem najvýhodnejšiu ponuku

Máte záujem o naše tepelnoizolačné riešenia, komplexné systémy a bezkonkurenčné produkty? Napíšte nám. Pripravíme vám ponuku s najvýhodnejšou cenou, a vytipujeme pre vás najbližšieho predajcu.

alebo
zavolajte
expertom na linke
mapa
Štefan Valla
mobil: +421 915 572 324
e-mail: s.valla@austrotherm.sk
Mgr. Jozef Ševčík
mobil: +421 905 568 519
e-mail: j.sevcik@austrotherm.sk
Ing. Peter Mag
mobil: +421 907 603 614
e-mail: p.mag@austrotherm.sk
Mgr. Pavol Šulan
mobil: +421 918 569 350
e-mail: p.sulan@austrotherm.sk
Martin Ondriš
mobil: +421 917 734 199
e-mail: m.ondris@austrotherm.sk
Kontakt

Chcem sa stať partnerom

Viac ako
200
predajní
po celom
Slovensku

Ste realizačná firma alebo predajca stavebnín?
Chcete získať náš certifikát a ďalšie výhody?
Kontaktujte nás.

nechajte si poradiť
od Expertov na polystyrén

Sme majstri v oblasti tepelnoizolačných riešení. Radi sa s vami podelíme o svoje dlhoročné skúsenosti s polystyrénom značky Austrotherm. Veríme, že naše rady, tipy a triky vám ušetria veľa času, materiálu a, samozrejme, aj peňazí.

nechajte si poradiť od Experta na polystyrén nechajte si poradiť od Experta na polystyrén